Září 2010

Black Roses chapter 5 - Zloděj černých růží

30. září 2010 v 21:22 | Shio Usami No Akira von Nostradamus
,,Sa-Satoshi Kanzaki?"
Zadíval jsem se na něj pořádně. Vážně je to on? Taková náhoda. Opravdu vypadá zajímavě, dokonce i líp než na fotce. Au. Chytnul jsem se za hlavu.
,,Ty mě znáš?" podivil se a přitom mě zkoušel dostat nějakým způsobem na nohy. Moc to nešlo, protože se mi točila hlava, ale nakonec jsem to přece jenom zvládnul.
,,E..no, ségra má tvou fotku na nástěnce!" pokusil jsem se o úsměv, ale jediné co jsem z toho měl byla nesnesitelná bolest zubů po té ráně pěstí.
,,Aha a kde bydlíš? Musím tě dostat domů, aby sis odpočinul!" zeptal se mě ustaraným tónem, když jsem vyšli na sluncem ozářenou ulici. Když jsem se trochu zorientoval, tak jsem mu ukázal na náš asi 200 metrů vzdálený dům ze žllutou fasádou.
,,Ten žlutý vzadu?"
,,J-jo"
Satoshi mě podpíral a šli jsem snad pomaleji než šneci, ale rychleji to bohužel nešlo. Břicho mě bolelo jako kdyby mi do něj narazil asteroid. Na tváři se mi určitě udělá monokl a taky mám asi otřes mozku z toho, jak se mnou praštili o zem.
,,Jak se jmenuješ?" zeptal se mně Satoshi, ale já ho skoro nevnímal.
,,Yamada Ta-takehiro" zašeptal jsem a pak pomalu podlehl spánku.

--- 19:25 v Takehirově pokoji ---

Zamrkal jsem očima a zvedl se z postele. Trochu se mi zatočila hlava, takže jsem na posteli skončil znovu. Pomalu se mi začínaly vybavovat vzpomínky na dnešní odpoledne- Satakeho gang, Satoshi...
Nakonec mě domů teda dotáhl. Měl bych mu dneska večer poděkovat.
,,Takehiro" ozvalo se za dveřmi, které se následně rozletěli dokořán a dovnitř vběhla Ayumi a objala mě.
,,Nebral jsi mobil a tak jsem zavolala Mao jestli neví kde jsi a řekla mi, že tě zmlátili nějací kluci. Jsi v porádku?" vyhrkla nadsvětelnou rychlostí a na to se okamžitě rozbrečela.
,,Jo, jsem v pohodě. Už mě to tak nebolí." uklidnil jsem ji.
,,Máš celkem slušný monokl nad okem" ozvala se Ryoko, které jsem si až do této chvíle nevšimnul.
,,To bude dobré, zakryje se. Mám praxi, ne?" pousmál jsem se.
,,P-Počkej, ty tam se mnou chceš pořád jít?" zadívala se mi do očí Ayumi.
,,Samozřejmě, slib je slib"
Ayumi kousek odstoupila a vzhledem k tomu jak si mě prohlížela jsem si všimnul, že na sobě nemám tričko. Když jsem se tak na ni díval, taky se mi taky něco nezdálo. Dneska po dlouhé době neměla pestrobarevné kimono, ale nádherné černorudé gotické šaty. Dokonce i její dlouhé rovné vlasy byly dneska vzorově vyčesány a natočeny do velkých prstenců.
,,Ayumi, pojďme dolů, ať se může Yukari vklidu přesléct" chytla Ryoko svou sestru za ruku a odvedla ji z pokoje.
Přesléct? Do čeho? Chvíli jsem přemýšlel co si vzít, abych ladil k Ayumi a nakonec to vymyslel. Pootvíral jsem všechny skříně, a začal z nich vytahovat oblečení. Dnes to však nebyly žádné šaty, ale černé rifle, rudá košile a černá kravata s bílými kříži. Košili jsem si nechal trochu rozeplou a kravatu si taky neutáhl, aby to vypadalo aspoň trochu rebelsky. Pak přišla na řadu návštěva koupelny, kde jsem si trochu naježil svoje blond vlasy a zakryl ten monokl nad okem.
Když jsem šel dolů ze schodů, tak se holky zase bavili o mně.
,,Ayumi? Jaké si dneska Yukari vezme šaty?" zeptala se Ryoko, ale já jí odpověděl za ni.
,,Žádné! Dneska budu tvůj kamarád, který s tebou jde na večírek" vyvrátil jsem jejich myšlenky o šatech a podal Ayumi rudou růži, kterou si opatrně připnula do vlasů.
,,Jsi nádherná Ayumi. Je mi ctí jít s tak půvabnou slečnou" vzal jsem ji za ruku a letmo ji na ni políbil.
Pak jsem se obul a vyrazili limuzínou sester Oozukových na večírek.

--- 21:10 Klub eclipse ---

Když se naše limuzína zastavila, tak se zevnitř ozýval zpěv. Celí nedočkaví jsem Ayumi chytil za ruku a vyrazil ke vstupní bráně. Celí klub vypadal jako takový menší gotický zámek, takže se pro tento večírek naprosto hodil. Prošli jsme kolem ostrahy a ocitli se ve velkém sále ozářeném snad tisícem svíček a uprosřed bylo velké pódium, kde v plné parádě hrála kapela Black Roses.

kousek písně:

Pekelný hrad- v něm zahrada,
tam jsem je krad - vždycky v noci.
Velké černé růže - krásné jako ty,
pro lásku se i krást může- nic mě nezastaví!

Byla to pomalá smutná píseň o lásce... a já tam stál uprostřed všech těch světel a pozoroval jen jeho!

TO BE CONTINUED

--------------------------------------
poznámka autora:
No, na to, že tento díl je naprosto celí psaný z hlavy přímo do článku, tak si myslím, že to jde :D Takehiro dostal pěknou nakládačku a co teprve ten šok, když nešel v lolita šatech? Satoshi se nám tam konečně objevil na delší dobu, ale stále není dost dlouhá (počkejte na příští díl) :D
Text k písničce? Jako nevím co si o něm myslet.. takové chvilkové selhání.. je divný! :D Taky vám to připadá jako by spolu Takehiro a Ayumi něco měli? To je záměr..
Těšte se na příští kapitolu... Valentýnský večírek teprve začíná!! ^^

-Shiori
Something new!

30. září 2010 v 8:33 | Shiori! |  Shiori-deník
LAAAALIIIHOOOOOOOOOOOOO!!!
Dneska se opět hlásím ze školy, pač nemám opět co dělat a tak vám tu jdu vylíčit mé zážitky ze včerejšího dne

1) ztratila sem náramek (respektive sem ho hodila po shabotovi a zahučel do topení)
2)píchla mě vosa do prstu (jako v buse a v takové zimě?? sem si upa vzpoměla na spidermana jak ho kousl pavouk a stal se spidermanem... tak sem začala přemýšlet, jaké by to bylo být vosou...a začali mi v hlavě kolovat jména učitelů a nějakých marnotratných lidí :D .. nikdy by mě neodhalili... ale jak říkám.. radši bych měla death note
3)nemám fantazii... vůbec nwm co se mnou je, ale vůbec nevím jak pokračovat v povídce Black Roses.. nějak mi došli nápady, ale tak snad tuto krizi překonám... maximálně by dneska nevyšel další díl, ale to se doufám nestane!!!
4)Taky sem včera dělala po 150 letech design... a celkem se mi aji líbí. Udělala sem ho pro Kanu (Moka Sayuu, Aneue)- www.shio-dess.blog.cz (pokud máte zájem :D)

------------------------
A teď k novinkám budoucím:
1) od 9. do 10. jsem u Ayame v Karviné na prázdninkách :D Takže ty dva dny tu pravděpodobně nebudu (stejně mě nikdo nepotřebuje :D )
2)píšu dneska upe milion písemek.. např 10 x A4  slovíček do angliny.. :D, ale sou skoro všude suply, takže ok :D :D
3)k večeru tu určo ještě dojdu a něco sem přibude, ale nwm jestli to bude Black Roses... :D

No to je asi tak vše z mého života... o víkendu jdu s Nostradamus Apocalypse Production něco fotit (cosplay) a natáčet, tak sem možná hodím potom video, ať se zasmějete !! :D

-vaše znuděná Shiori

(včera sem četla doujinshi an hikaru a Haoru ... no upe sem slintala)

-wtf??!! ve škole nejdou do článku dávat obrázky... hold prestižní škola. :D pche!!

čaó ^^

Black Roses chapter 4 - Krvavý Valentýn

29. září 2010 v 7:35 | Shio Usami No Akira von Nostradamus
...... Den D nadešel. To zase budou zásoby čokolády na půl roku....

,,Takehiro, přijmy i naše" přišly za mnou o poslední přestávce spolužačky, které se patrně celí den připravovali vyslovit tuhle větu.
,,Samozřejmě že si je vezmu holky" převzal jsem od nich čokoládky a uschoval je do igelitové tašky, která se od dnešního rána hodně zaplnila. Ptáte se, proč si ty čokoládky beru?

1)miluju čokoládu
2)i když je nesnáším, tak mám srdce a nedokážu je odmítnout
3)aspoň jeden den v roce si najdu čas a popovídám si s nimi, protože zrovna neječí jedna přes
druhou moje jméno.

Když zazvonilo na poslední hodinu, tak jsem si konečně oddychnul, že mám snad konečně pokoj.
Po hodině, která jen tak mimochodem spočívala v tom, že jsem hleděl z okna, jsem si to zamířil co nejrychleji ke skříňce. Když jsem prohrabával tašku a hledal klíče, povšimnukl jsem si velice "nenápadných" dívek za rohem, jak mě bedlivě pozorují. Zprvu mi to nepřišlo tak divné, ale po otevření skříňky mi to došlo. Ze skříňky se na mě sesypalo asi 30 čokoládek různých tvarů a barev. Byly to čokoládky od dívek, které nebyly tak statečné a radši mi je hodili jen do skříňky.Všechny jsem je posbíral, naskládal do tašky a zamířil směrem k poště, kam mi dneska došla nová paruka za nekřesťanských 30 000 jenů.

--- 15:05 odchod z pošty ---

Takže 30 táců utracených, paruka v tašce a dobré 3 kila čokolády v igelitce. Zas takový špatný den to nebyl. S takhle neobvykle dobrou náladou jsem zahnul za roh do úzké uličky, kudy jsem chodil jen já a pár lidí, kterým sloužila jako zkratka domů.
,,Hej, Yamado!" ozval se hluboký hlas Satakeho z áčka. Satake byl vůdcem našeho nechvalně známého rebelského odboje. Zadíval jsem se do stínů za ním a zjistil, že je tam dalších 5 jeho stoupenců. SAKRA! Musím zdrhnout, protože tohle zavání problémem. Nechal jsem čokoládu čokoládou a rychle se otočil, když tu mi skřižili cestu další ze Satakeho lidí.
,,Tak pán si nese domů vejslužku od dam" začal Satake a přišel houpavím krokem ke mně.
,,Pokud ti jde o tu čokoládu, tak si ji klidně vem" podíval jsem se na něj povýšeně.
,,Yamado, tady není problém v čokoládě, ale v tobě" přiblížil se k mému obličeji a drapnul mě za vlasy.
,,Závidíš, že mi všechny holky věnují pozornost?" usmál jsem se a to byla chyba, protože v zápětí jsem ucítil tak tupou ránu do břicha, že jsem se málem pozvracel.
,,Tak se podíváme, co zajímavého máš u sebe. Potřebuju peníze na cíga a ty mi určitě rád přispěješ!" usmál se a zvedl ze země moji tašku.
,,Naser si, stejně tam nic nenajdeš" odplivl jsem si a daroval mu jeden ze svých posměšných úšklebků. Další rána, tentokrát však od někoho jiného. Ten zmetek!!
,,Podívejme se, nějaký balíček. Co v něm asi bude?" rozesmál se a začal trhat balící papír.
,,Hej šéfe, koukni na tu fotku" zbystřil rezavovlasý hubeňour, který se mi přehraboval v peněžence.
,,No Yamado, neříkej mi, že to jsou tvoje kámošky!"
,,A i kdyby?"
,,Celkem fešandy, rovnou do postele" přejel si jazykem po rtu.
,,Na to ani nemysli" lomcoval jsem sebou a měl chuť mu pořádně vrazit.
,,Satake! Podívej co bylo v tom balíku!" podal mu někdo mou novou paruku a došlo mi, že pokud to doteď bylo hrozné, tak teď to bude ještě horší. I někomu jako je Satake musí okamžitě dojít, že na té fotce jsem vlastně já.
,,Yamado, to-to si děláš srandu!" začali mu cukat koutky.
,,Ta fešanda uprostřed na fotce jsi ty? To není možný" řekl a připlácl mi paruku na hlavu pro srovnání. Všichni byli potichu, ale po chvíli úplně vyprskli smíchy.
,,O-On travestí, no mě snad hrabe nebo já nevím co" váleli se po zemi smíchy.
,,To až se všichni dozví, tak budeš odepsanej. Nikdo se s tebou nebude bavit abys věděl, ale nejdřív tě i tak trochu poupravíme" usmál se, hodil paruku do tašky a odněkud kapesní nožík.
,,Ty šmejde" zanadával jsem si a přiletěla mi rána pěstí do obličeje. Z nosu se mi okamžitě začala valit krev a rozbolela mě hlava.
,,Přestaňte" ozval se zpoza mě hlas.
,,A kdo jako jsi?" obrátili se směrem k majiteli hlasu.
,,Držitel černého pásku v karate a ten kdo vám nakope zadky" řekl, pak se ozvala rána a já spadl na studenou zem a omdlel bolestí.

,,Jsi v pořádku??" slyšel jsem ozvěny z dálky. Zamrkal jsem očima a poté zjistil, že ležím stálem na mrazem pohlceném asfaltu temné uličky.
,,Bolí tě to moc? Hodně tě zmlátili"
Můj zachránce měl příjemný hlas a jeho teplé ruce svýraly ty moje. Pak jsem se mu podíval do tváře.
,,Sa-Satoshi Kanzaki??"

TO BE CONTINUED

-------------------------------------------
poznámka autora:
Huráá, Satoshi konečně nastupuje na scénku- původně dřív, než jsem zamýšlela. Náhodou mě to totiž trklo, když jsem se na cosi dívala. Prostě, co kdyby tam došel někdo, kdo ho zachrání? A výběr padl na Satoshiho samozřejmě. Ale ten černý pásek v karate mě dostal (snad se tam dávají pásky:D )!! Takže to bude asi pořádnej svalovec... začínám Takehirovi závidět. Pokud jste si taky všimli, tak název dnešní kapitoly je stejný jako " Tamten horor ve 3D " :D Ani nevím co mě to popadlo.. jinak pár upoutávek na příště. Těšte se na rozhovor Takehira a Satoshiho a pak velkého Takehirova rozhodnutí!

Komenty pls vaše Shiori :D ♥The best OST

29. září 2010 v 7:29 | Shio Usami No Akira von Nostradamus |  Death Note -videa
Kira
Včera večír asi okolo 22:30 jsem si vzpoměla na Lorda, jak mi v autobuse vyprávěl, že se mu strašně líbí soundtracky z Death note, takže jsem najela na YouTube a už se to smažilo!! Hej fakt luxus.. upe sem zavzpomínala na ty staré časy, když jsem to viděla poprvé a vůbec jsem nevěděla o čem to je... sice : Já toho Matsudu zabiju, proč musel Kiru zastavit? Ale jinak dobrý... :D Na Advíku jsem si dokonce koupila plakát Lighta, abych ho mohla vyznávat každý den- lord si ho vzal k narozkám.. takže nemám nic! :D Tak si užijte ost!! :D
-Shiori

→ asi nejznámější :D

Nittle Grasper- songy

28. září 2010 v 15:16 | Shio Usami No Akira von Nostradamus |  Gravitation- videa
Sakuma
Úplně jsem se teďkom zažrala do poslouchání písniček od Nittle Grasper... Sakumo... můj bože! Prostě ty refrény... já si ty songy musím stáhnout... zatím mám v mobilu jenom songy Bad Luck :D
Tak tady vám nějaké videa dávám... :D

↓↓↓

Black Roses chapter 3- Paradise lust

28. září 2010 v 14:49 | Shio Usami No Akira von Nostradamus

13. února - 17:50

Bílý renesanční dům s udržovanou zahradou a velkou fontánou se sochami andělů, to je sídlo Paradise Lust. Zdá se vám to trochu přehnané? Máte pravdu, ale to není ta největší záhada. Tou je to, jak se vlastně takový "nevinný" klub dostal k tak přenádhernému sídlu jako je tohle.
,,Vítam vás Ayumi, Ryoko a Yukari" otevřela nám dveře malá dívčina s platinovými vlasy v bílých šatech - vedoucí klubu Mayu No Tenshi. Taky mi prvně přišlo divné, že tahle 142 centimetrová dívka, která vypadá na studentku ZŠ, je ta všemi obdivovaná Mayu No Tenshi, ale je to tak. Na to jsme vešli dovnitř a ocitly se na mě dobře známé chodbě s obrovským schodištěm. Tentokrát jsme však nezamířily do společenské místnosti v pravo, kde lolitky popíjí čaj, ale šli jsme přímo rovně k velkým dřevěným dveřím vedoucí do kuchyně klubu. Asi 5 metrů přede dveřmi jsem ucítil sladkou vůni.
,,Jéé čokoláda" rozzářily se Ayumi oči a rozběhla se dovnitř. Já do kuchyně zamířil až poslední, ale i tak to pro mě byl šok. Kuchyně přímo překypovala nasládlostí, takže jsem měl chvíli pocit, jako by byla celá z marcipánu. Po chvíli jsem ten zdroj sladka objevil. Byl to velký kotel, ve kterém vařily 3 lolitky čokoládu na Valentýnky.
,,Ahoj Yukari-chan" zatahala mě za sukni nejmladší členka klubu, Yoshika.
,,Ahoj Yoshi, udělala jsi už svoji čokoládku?" zeptal jsem se jí.
,,Ne, ještě není úplně rozvařená" pousmála se.
,,A komu ji budeš dávat?" zvědavě jsem se jí zadíval do očí.
,,A ty?" zazněla otázka z její strany, která mě poněkud zaskočila.
,,Ee..no.."
,,Máš nějakého kluka?" nasadila zvědaví kukuč.
,,No to by mi ještě scházelo" šokovaně jsem si oddychl, když odběhla pro již hotovou čokoládu.
,,No to by mi ještě scházelo" zopakovala mým tónem Ryoko.
,,A co jsi čekala za odpověď?" nechápal jsem.
,,Ále nic, to víš yaoi vládne světu" pousmála se a něco mi položila do ruky. Byly jsem na ní já, Ayumi a Ryoko.
,,Jé, vypadáme tam fakt skvěle" řekl jsem a vytáhl si peněženku, kde bylo už předem volné místo a fotku tam vložil.

--- 19:30 - cesta z Paradise Lust ---

Každá jsem nakonec dostaly 3 čokoládky a byly následně poslány domů si promyslet, komu je zítra dáme. Když jsem procházely parkem, tak jsem zastavil na vyhlídce, odkud bylo vidět moře.
,,Nádhera" zadívala se do slunce Ayumi.
,,Takže Ayumi, ten zířek platí?" zeptal jsem se.
,,Samozřejmě Yukari a vážně moc děkuju, že tam jde se mnou" pousmála se a objala mě.
,,Není zač! Kde je vůbec Ryoko?" zbystřil jsem.
,,Šla do obchodu koupit lízátka a přitom určitě sní o nějakém svém bishonenovi jak ji znám" podotkla Ayumi.
,,Na jakém seriálu je závislá tento týden?" zajímalo mě.
,,Nooo poněvadž jí skončilo Uraboku, tak teďkom znovu sjíždí díly Gravitation, takže bacha na její yaoi náladu" usmála se.
,,Už jsem s její náladou měl tu čest" řekl jsem a zamířil s Ayumi k obchůdku.
Došel jsem domů, když už byla tma. Mamka dělala s Mao úkoly, a tak jsem nenápadně zaplul do pokoje a za pár minut šel spát.
Už se na tebe těším, Satoshi Kanzaki!

TO BE CONTINUED

--------------------------------------------------
Poznámka autora:
No, takže v tomto díle jsem pustila uzdu své fantazii a podle toho to tak vypadá. Sídla Paradise Lust je jako nějaký zámek pro princezny- to byl záměr :D A taky postava vedoucí klubu- Mayu No Tenshi. Nad její postavou a povahou jsem přemýšlela asi 30 minut a nakonec vzniklo tohle- nevinná dívenka, které je 17 let, ale vypadá tak na 12. Jinak taky jste si povšimli, že kapitolu po kapitole zjišťujete, že Ryoko je větší a větší úchyl? A taky si všiměte zvláštního vztahu mezi Ayumi a Takehirem.... ale více příště. Protože příští díl bude Den D s názvem Valentýn... těšte se !!

-Shiori


Black Roses chapter 2- Valentýnský večírek

27. září 2010 v 21:02 | Shio Usami No Akira von Nostradamus

Hmm.. dneska jenom dva? Ano, řeč je o milostných dopisech, ve kterých mi dívky z naší školy vyznávají lásku. S dnešním dnem jsem jich napočítal něco kolem šedesáti. Divím se, jak je to pořád může bavit psát" No, ale aspoň se před spaním trochu zasměju. Pokaždé typuju, jaké ona dívka vybere oslovení. Nejčastěji je to nejmilejší Takehiro, milovaný Takehiro, nejdražší Takehiro nebo prostě jen Takehiro a pak jsou ty dopisy vlastně téměř ve všem podobné.
,,Bráško?" vytrhlo mě z přemýšlení o bláznovinách sestřino volání.
,,Ano?" zavolal jsem na zpět a čekal co tak extrémně důležitého potřebuje.
,,Přišli Ayumi a Ryoko" uslyšel jsem tlumené volání, doprovázené skřípáním schodů. Zvedl jsem se ze židle a očekávajíc sestru došel ke dveřím.
,,Ahoj Yukariii" zaječela Ayumi a vrhla se mi kolem krku. Příjemně voněla, ohledně jako vždycky.
Její kimono plné květů a tento parfém z ní dělali téměř dokonalou pochodující louku.
,,Ahoj Takehiro, už jsem tě dlouho neviděla bez lolita šatů, ale jak vidím, tak i jako kluk vypadáš úžasně" vypálila ne mě naprosto nečekaný kompliment, až jsem měl pocit, že se trochu červenám.
,,Co tu děláte tak brzo? Sraz měl být až za hodinu" divil jsem se.
,,Vedoucí Paradise Lust- ctěná slečná Mayu no Tenshi nás požádala, abychom kontaktovaly ostatní, zatím nepřítomné členky a řekly jim, aby se dostavily do sídla" ozvalo se zpoza mě. Ryoko už seděla za počítačem a prohlížela si novou mangu Vampire Knight.
,,Ryoko, už zase? Nemáš náhodou počítač doma?"
...... Ignorace ......
,,To jsi do toho tak zažraná? Ty jedna hardcore Otaku!!" řekl jsem svůj názor a nechal Ryoko v poklidu tu mangu dočíst.
,,To nám ten rok rychle uběhl. Zítra je už Valentýn" posmutněla Ayumi.
,,Proč jsi tak smutná, moje spanilá růže?" zeptal jsem se a rukou ji pohladil po vlasech.
,,Zase tam se mnou nikdo nepůjde..." špitla tiše a bylo mi jasné, že má na krajíčku.
,,Kam?"
,,Na Valentýnský večírek s živou kapelou" vyhrkla ze sebe a najednou se naše 17-ti letá Ayumi rozplakala jako malé dítě.
,,Ale Ayumi, vážně je to pro tebe tak důležité? Bude tam strašně vydýchaný vzduch a kapela bude stejně jen nějaký spolek nenadaných úchylů. Navíc za týden je večírek, který pořádá Paradise Lust, takže můžeš jít tam." snažil jsem se ji uklidnit a zároveň jí opatrně setřel slzy z tváře.
,,Yu-yukari, to je od tebe hezké, že mě chceš uklidnit, ale jdou tam úplně všichni a navíc ta kapela nejsou žádní úchylové, ale Black Roses."
Black Roses? Satoshi Kanzaki? Ten ségřin mega ultra famózní sexy objev? Nebylo by špatné se na něj podívat přímo..
,,A co kdybych tam šel s tebou?" nabídl jsem jí a smutek na její tváři byl okamžitě pryč.
,,Vážně?"
,,Samozřejmě" daroval jsem jí úsměv.
,,Páááni, tolik milostných dopisů!!" přerušila naši citově prožívanou debatu Ryoko s plnou rukou psaníček.
,,Připomíná mi to jeden díl Full Metal Panic! Fumoffu, když Sagarovi někdo dal do skříňky milostný dopis a on ho odpálil bombou" začala Ryoko chrlit své zážitky z anime.
,,No nic holky, jdu se převléct, takže alou dolů a ty mi dej ty dopisy a příště se mi nehrabej v šuplíku" vyhodil jsem je se vší slušností a zavřel dveře. Pak už byl jen slyšt tlumená připomínka ala Ryoko má Otaku mánii:
,,A vem si ty černé lolita šaty, které má Chii z Chobits!"
,,To jsi uhodla" pousmál jsem se, otevřel skříně a začal sestavovat svůj dnešní módní výstřelek.
TAKEHIRŮV MÓDNÍ VÝSTŘELEK- červenočerné šaty s bílými srdíčky, bíločervené nadkolenky, milion mašlí, borží, sponek a různých doplňků. Na závěr černá paruka vyčesaná do dvou dlouhých culíků.
Takto oblečený jsem ještě rychle zaletěl do koupelny se nalíčit a pak opatrně po schodech, tak abych se nezabil, jsem zamířil dolů.
,,Jé Yukari, vypadáš nádherně. Ty symetricky stejné culíky, dokonale sladěné oblečení" slintala Ayumi.
,,A kde je Chii? Já jsem tě chtěla vidět v částečným cosplayi Chii!" posmutnila Ryoko.
,,Bude jindy, ok?" mrkl jsem na ni svými dvoucentimetrovými řasami.
Ryoko kývla, a pak jsme se všechny tři vydali tou nejkratší cestou k sídlu našeho lolita spolku Paradise Lust.

TO BE CONTINUED

---------------------------------------------------
poznámka autora:

Tenhle díl mi přijde strašně nudný, ale zase jsem si strašně užila rozepisování vlastností Ayumi a Ryoko, které jsou samozřejmě sestry, ale to vy zatím ještě nevíte :D Možná se trochu dívíte, že jsem do povídky hodina anime, tak mě to napadlo ve škola. Přijde mi to celkem zajímavé, i když pro někoho, kdo to neviděl to může být trochu matoucí, ale i to má své kouzlo :D
Sice se v tomhle dílu velice nic nestalo, ale můžete se těšit na další, kde se ocitnete společně s děvčaty v sídle Paradise Lust a jejich čokoládové kuchyni :D

-Shiori

It is boring!

27. září 2010 v 8:06
To je hrozný, člověk jde jak otrok v pondělí do školy a co s toho má? škola mi začíná dvouhodinovkou tělocvikem( 8:45), pak fyzika,oběd,špánina,matika a ite (dvouhodinovka, ze které píšem písemku..) jako fakt mega sranda...asi budu psát povídku Black Roses...
A taky už vážně nwm co tu mám dělat... na icq totálně nikdo není, pač je 8:00 a co by ste po těch otaku chtěli, že???  Samo si ete spinkají a já nemám koho prudit.. :D  (všichni offline, ani jedna zelená kytičkaaaaa) :D

-taky mě napadlo, že bych sem mohla dávat nějaké moje obrázky..ale pač nemám skenner, tak bych to eventuelně mohla naskenovat ve škole (využij školu všude, kde to jde :D )
Teď jsem třeba nakreslila ve fyzice jednoho týpka... omg se mi upe povedl... moje sešity jsou jedna velká omalovánka :D

víte co bych potřebovala?? heeej 3 ruky :D
1-na deštník
2-peněženka
3-tělák
-----------------
=proč musí omg furt pršet????

už mě to nebaví... sem si dneska nalakovala vlasy a stejně mi to vůbec nepomohlo, ptz ten zas*aný déšť mě jako faaaakt štve!!!

nuda! no snad to v ite zvládnu (banzaaaai)

-stůjte při mě moji krasavci: Tamaki, Kyouyou,Honey-senpai,Hikaru and Kaoru, Mori,Luco,Yuki, Eiri, Shuichi, Sakumo-san, K, Zero, Kaname, Akihiko, Misaki, Hiroki, Shinobu, Yuuto, Aidou, Shiki, Ichijou, Tsukumo, Hitsugayo,Grimmjow, Ulquiorro, Starku,  Raite Yagami, L, Near, Mello, Matte, Mikami... a já nwm kdo.. :D

-Shiori

Black Roses- recenze

26. září 2010 v 19:26 | Shio Usami No Akira von Nostradamus
žánr: shounen-ai, romantika, školní...
hlavní postavy: Takehiro Yamada (Yukari) , Satoshi Kanzaki, Mao Yamada, Hitomi Yamada, Ryoko Oozuka, Ayumi Oozuka,

Tahle povídka mě napadla na Advíku, když jsem se přihlásila do jedné nejmenované soutěže... samo, jsem na ni zapoměla, a tak jsem ten scénář psala 10 minut. Sice jsem skončila poslední, ale nebýt toho, tak nevznikla tahle povídka... hezké čtení.

Příběh se odehrává okolo 18-ti letého, neobyčejného, u dívek oblíbeného chlapce Takehira Yamady. Co by ostatní kluci dali za to, aby si jich dívky všímali stejně jako Takehira. Avšak Takehiro dívkám nevěnuje pozornost, po které ony tak touží. Jim to však nevadí, protože milují Takehirovu tajemnost a nepřístupnost.
A aby toho nebylo málo, má tento tajemný klučina i svou druhou, mnohem vtipnější a nespoutanější povahu. Tato proměna nastane pokaždé, když si nasadí paruku, obleče lolita šaty a nechá vyplavat na povrch svou druhou identitu- krásnou Yukari, studentku módního návrhářství.
Je to prostě takový tranvestita...
Jeho stereotipní život napůl kluka a napůl holky se však změní dnem, kdy mu jeho sestra ukáže fotku jednoho muže. Tehdy by si však nepřiznal, že se do něho jednou zamiluje....


Black Roses chapter 1 - Nový objev

26. září 2010 v 18:24 | Shiori Akira

Jmenuji se Takehiro Yamada. Na první pohled jsem ten typ chytrého, uzavřeného středoškoláka na Gymplu, který překypuje krásou a je oblíbený u dívek. Avšak na druhý pohled jsem úplně jiný. Miluju styl oblékání Lolita. Ani vlastně nevím jak jsem se k tomu dostal, ale je to tak. To, že se mi líbí lolita není nic s porovnání s tím, co každý den dělám. Ví to jenom pár lidí- asi 5...ano, nosím dlouhou černou paruku, maluju se a oblíkám si lolita šaty.... že jsem divný? To dávno vím. Dokonce i jako kluk vypadám spíš jako holka. To ty moje blond vlasy a zelený oči... vážně netuším, co na mě ty holky vidí..

,,Ahoj mami" rozloučil jsem se a šel známou cestou do školy. Sotva vyjdu na ulici, už vidím ty nekonečné zástupy studentů v různých uniformách, jak jdou vstříc novému školnímu dni.
,,Ta-ke-hi-ro" ozve se zpoza mě ten nejotravnější hlas na světě.
,,Sayuri? Co potřebuješ? zeptal jsem se jí.
,,Nic, jen jsem viděla idola všech dívek, tak jsem ho musela dojít pozdravit" nasadila ten roztomilý pohled, kvůli kterému všichni kluci umírali slastí, ten pohled, který na mě nijak nepůsobil.
Pak na mě dalších 5 minut mluvila, ale já její nesmyslná slova nevnímal. Když jsem zahlídl školu a před ní hlouček asi 15 holek, tak mě začal tížit pocit, že dnešek nebude lehký.
Ignorace... nic jiného mi asi nezbude.
,,Takehiro" vřískaly na mě jedna před druhou. Nesnáším je....
,,On je tak tajemný. To je tak sexy" ozvala se Sayuri a tehdy mi došlo, že ani ignorace je nezastaví.
Tenhle bláznivý spolek za mnou šel dokonce i do třídy a na obědě se málem přetrhly o to, která se mnou bude sedět.
Asi vás teď napadá otázka, jako třeba proč si nesednu s klukama?
No, to je komplikovanější... oni se se mnou nebaví, protože všechny holky obskakují mě a jim skoro nevěnují pozornost. A tak jsem odsouzen nedobrovolně sedět s těmi, kterými tak hluboce opovrhuji.

--- po škole ---

Zahnul jsem rychlostí světla za roh a konečně se po dlouhé době zhluboka nadechl. Dneska mi ty holky vážně daly zabrat. Běžel jsem kvůli nim 500 metrů, abych je setřásl.
,,Jsem doma" oznámil jsem svůj příchod.
,,Ahoj bráško" objala mě Mao, až jsem málem spadl na zem.
,,Kde je mamka?" zeptal jsem se jí.
,,Dneska dojde později!" usmála se, chytla mě za ruku a táhla do svého pokoje. Na schodech jsem se málem zabil a to ani nepočítám ten závan drogerie v jejím pokoji.
,,Podívej" řekla najednou a ukázala mi fotku. Byl na ní nějaký kytarista. Světlá pleť, černé nagelované vlasy do všech stran, které vepředu přecházely do rudých odstínů. Jeho černé oblečení svědčilo, že nebudou hrát nějaké slaďárny a jeho piercing ve spodním rtu mu dával takový rebelský nádech.
,,Kdo je to?" zeptal jsem se jí.
,,To je můj naprosto nový objev, který včera hrál v klubu. Jmenuje se Satoshi Kanzaki a je to leader skupiny Black Roses." rozplývala se blahem.
,,Celkem hezký" poznamenal jsem a přitom pořád sledoval jeho fotku.

TO BE CONTINUEDOuran jako D.Gray-man

24. září 2010 v 22:20 | Shiori Akira
ouran- d.gray-man
Tak tohle mě fakt dostalo :D


♥ Ouran high school host Club ♥

24. září 2010 v 22:13 | Shiori Akira ( Akihiko Usami) |  Shiori-deník
Ouran
Anooo.. Shiori se pomalu načítá první díl (ano, první díl a už na to mám závislost)... prostě to je taková sranda, že z toho chcípám každou chvilku... upe se divím, že jsem se na to už nepodívala dřív :D Dvojčata Kaoru a Hikaru... oni se upe stejně hýbou.. stejně mluví.. a v jedničce.. jedna upe hrubá scénka.. :D prostě.. jak Hikaru (bo kterej to byl) chytl toho druhého za bradu...a ty slova.. sem myslela, že zhebnu... tací úchylové !! :D

-no nic.. jdu se kuknout.. jak to dopadne.. snad :D

-Shiori

D-Day nears

23. září 2010 v 19:49 | Shiori Akira ( Akihiko Usami) |  Shiori-deník
lucy
Dneska a včera sem jaksi nemohla na Pc  (ale já si tady vždycky nějak vydobiju cestu Muhehe)
Zítra je konečně pátek... hurááá a v sobotu je Den D... ano, pro staré návštěvníky mého předchozího blogu je to Vítání Podzimu (jestli si někdo pamatuje).. to se k nám zase nahrne milion lidí.. a všichni chlastají až do němoty, někteří tu aji radši přespí..a  děti jako já :D  se kukají na anime.. :D  ale tentokrát se snad bude skákat na DDR.. už mi to celkem ide.. 1 songu zvládnu zaskákat na  A  na experta :D (na to, že to skáču 2 měsíce :D )
No zítra sem asik něco ještě přibude... Shiori chytlo nějak psaní povídek, ale spíš jednorázových... ale když ono se to vždycky nějak protáhne a nakonec je z toho stejně kapitolovka :D  Na Naruta mě psát nebaví, takže budu psát originálky.. je to lepší, ptz si můžu vymyslet co chci a kdy chci :D .. a já miluju takové zápletky u kterých je člověk upe napjatý a nervní :D  Takže se snad něčeho dočkáte... :D

-papa Shiori

mějte se fanfárově :D

Grimmjow

21. září 2010 v 16:29 | Shiori Akira ( Akihiko Usami)

není nad ředitelské volno....

20. září 2010 v 19:12 | Shiori Akira ( Akihiko Usami) |  Shiori-deník
1423
ANOO!!!
Zítra máme konečně to vytoužené ředitelské volno (můžete závidět jak chcete)!
Sem fakt ráda, žeteď dva úterky, když máme nejhorší rozvrh tzv. od 7:00 do 15:25 být ve škole, nebude... :D 
Prostě de se slavííít... úterý není škola!!!
Ale zase tak jednoduchý to nebude... mamka mě objednala na 8:00 k zubařce, takže si ani tak nepospím!! :D Ale co už.. vyspím se ve středu, kdy mám školu na 10:40 :D Jinak... jak vidím, tak se vám moje Junjou romantica fan fiction líbila.. aspoň to tak vypadá.. sem upe ráda, že si to někdo vůbec přečetl... pokud ne, tak jdi o 2 články níž nebo do menu- stories a jednorázovky :D
Jinak jak se máte? Já momentálně zase těžce ujíždím na anime.... moje stará závislost se vrací v plné síle.. včera sme s Ayame koukaly na Junjou Romanticu (ona na 2 díl a já na 8 díl) a psaly si u toho na skypu... no to bylo moooc!! Sme každá psala co se tam zrovna teď děje... a Ayame např: Usamiho extra nadýchaná omeleta deluxe.... a já taky nějaké takové keci jako: už leží na posteli... jéé a dali si kissa a tak... no hej.. jak my sme se nasmály..  afkt kuji nee-chan za krásný včerejší večer....

A taky.. naši čuměli na bathory... a tam byl takovej týpek z babou....a fakt tak byly asi taky takové 2 hlody, ze kterých fakt nemůžu :D

první:
Baba: Byl jsi někdy zamilovaný?
Týpek: Ano.. ale nebylo to asi opravdové zamilování. Byl to muž, který mi stál modelem, když jsem maloval obrazy.... jmenoval se Luka ( po tomto jméně jsem spadla ze židle, pač teď kukám na Uraboku a jeden sexy démonický týpek se tam jmenuje Luca :D  ooo jak já ho žeru)

Baba: jaké je to být zamilovaný do muže?
Týpek: Asi stejné, jako být zamilovaný do ženy!!

Podtrženo sečteno... homosexuálové jsou všude!! :D

-Shiori

Romantica,Terorist,Egoist...

20. září 2010 v 16:06 | Ayame No Hime Misaki
junjou romantica

Ohayou Mina.. Jak se maate?? Ja mooc dobře ne...:D pač jsem onemocněla..ae stejně pořáád chodíím do školy :DDD to mi trochu nevyšlo mnoo :D:DD...našla jsem váám obráázek :D kde jsou 3 Uké na sobě naskláádáání na jednéé posteli :D a ještě k tomu jsou to Uké z Junjou Romantiky.. :D >.< ....Trochu jsem to nedáávala :D:D:D... Mno a ještě se omlouváám jestli máám něco špatně napsaného...v Titulku :D pač newm jak to přesně jee :D tak se na mě prosíím nezlobte!! -_-" :D tak jáá se zas někdy ukážu... Saayouuunaraa :*** 


Radši až pod perexeem :D:DD >.< 


Confused feelings

19. září 2010 v 16:33 | Shiori Akira |  Jednorázovky
confused feelings

poznámka: S Ayame jsme se shodli, že když si k tomu pustíte OST z Junjou romantiky, tak z toho máte 3x větší zážitek :D volba je na vás.. :D

varování: shounen-ai

Cosplay Akihiko

14. září 2010 v 20:06 | Shiori Akira ( Akihiko Usami) |  Shiori-deník
Uáá upe nádherný cosplay Akihika... já bych ho sežrala.. :D
Usagi

Junjou romantika... už i ve snech

13. září 2010 v 21:19 | Shiori Akira ( vtěrka ) |  Shiori-deník
Kajtulka
Konbanwa!!!
Jak vidíte podle nadpisu, dneska se mi zdál se..a  že to nebyl jen tak obyčejný sen! Já sem byla Misaki a pak tam byl samozřejmě i nějaký ten seme Usagi, že?? Ale jak bych to řekla?? Nebyl to ten tipický úchylný Usagi... byl to svým způsobem úplně jiný člověk... nechci vám tady toho víc psát, ptz sem se rozhodla, že ten sen trochu upravím a hodím vám to sem jako povídku...  :D
Twl.. sem z toho snu byla dneska celí den upe mimo.. sem ve špánině klela japonsky.. no to byl děs... na konci bylo sayounara sensei.. :D  no jako den v čudu... zítra sem ve škole od 7:00 do 15:25... tak snad to nějak přežiju.. ještě ke všemu 2 písemky...  já umřu.. ještě, že je tak hrozné jenom to úterý :D (příští týden v úterý máme ředitelské volno)

no zatím padám ...

-papa Shiori  (snad se tu zítra zjevím)


Děkuji za návštěvu a někdy se zase vraťte!!