Black Roses 11 - Nedokážu to!

14. října 2010 v 20:43 | Shioro Akira

pátek 21. února ---------- 18:09

,,Ahoj Maemi" usmál jsem se na svou přítelkyni a zpoza zad vytáhl velkou rudou růži.
,,Ahoj Takehiro, to jsi nemusel" převzala květinu a zamířila do kuchyně pro vázu. Tiše jsem ji následoval cestou přes obývák a všiml si, že televize, která vždy když jsem tu byl jela, teď zaplá nebyla.
,,Táta tu není, pokud ti to dělá starosti" usmála se na mě, jako by tušila co si myslím. Pak vzala malou skleněnou vázu, nalila do ní vodu a dala dovnitř růži.
,,Jdem ke mně do pokoje, jo?" vzala mě za ruku jako bych tam nedokázal trefit sám. Ano, byl jsem u Maemi asi pětkrát, ale tohle bylo snad poprvé, kdy nebyl doma její otec.
,,Maemi, tvůj otec ví, že spolu znova chodíme?" zajímalo mě.
,,Ne, neví" otevřela dveře. Hmmm.., tak proto není doma. Kdyby to věděl, tak mě s ní o samotě nenechá. Najednou mě však z mého hloubání o příčině nepřítomnosti jejího otce vytrhl její chaotický pokoj. Byl sice stejný jako posledně, avšak jeden malí rozdíl tu byl. Místo obrázků na zdi jí tam visela celá armáda plakátů.
,,No páni"nevěděl jsem kam dřív hledět.
,,Taková menší sbírka" usmála se a zavřela dveře. Když jsem tak pozoroval její pokoj, tak na mě zprvu působil dosti chaoticky, ale po delším zkoumání mi došlo, že je má na stěně seřazené podle abecedy. Nad stolem měla plakáty SuG, Super Junior a Shinee a nad postelí se na mě dívali skupiny Girugämesh a Gazetti.
,,A to ti nevadí, že se na tebe všichni ehm... dívají?" zajímalo mě to, protože já osobně bych to asi neztrpěl, i když pokoj mé sestry je vlastně taky něco podobně chaotického.
,,Ani ne, už jsem si zvykla" říkala a během toho štrachala v šuplíku.
,,No tak hlavně, že se ti to líbí" uzavřel jsem tuhle plakátovou debatu a popošel k Maemi, která našla sešit matiky. Podala mi ho a já začal listovat v jejich vzorně zapsaných poznámkách.
,,Rovnice s absolutní hodnotou?" zastavil jsem na poslední popsané straně.
,,Jo, vůbec mi to nejde a v pondělí píšeme další test" řekl zklesle a sedla na postel.
,, Vždyť je to lehké učivo, to se v pohodě naučíš" sedl jsem si vedle ní a začal s doučováním.

--- po 30 minutách ---

,,No a když tu máš výsledek 0=3, tak je to nesmysl, protože nula se třem určitě nerovná a do výsledku tudíž napíšeš prázdnou množinu" ukázal jsem jí tužkou výsledek a ona jen dopisovala čísla.
,,Prázdná množina, ta proškrtlá nula?" zeptala se mě.
,,Jo, to je ono" pousmál jsem se.
,,Aha, je to celkem lehké, když pochopíš ten princip výpočtu" usmála se, protože konečně pochopila o co v tom výpočtu jde.
,,Jsem to říkal, ne?" usměju se a dám jí pusu.
,,To bude tím, že jsi lepší učitel než ti ve škole" podívala se mi do očí.
,,Když myslíš" odložil jsem sešit na stůl a opět políbil Maemi.
Proč? Proč je to s ní jiné? Když líbám Maemi, tak žádné mravenčení a pocit vzrušení necítím, ale když se mě před týdnem pokusïl políbit Satoshi, tak jsem vřel vzrušením a mravenčení v mém těle bylo takřka nesnesitelné! Proč to necítím stejně? Mělo by mě rajcovat, když jsem s Maemi sám v domě, ale nic. Před třemi lety, když jsem s ní byl sám doma jsme se spolu dokonce vyspali, ale teď, teď je to jiní- já jsem jiný!! Jak pošetilý jsem. Myslet si, že na vše zapomenu, když začnu chodit s Maemi. K čemu to vedlo? K lásce. Ano, teď si to klidně v duchu přiznám- zamiloval jsem se do něho! Jenže já nechci být gay, chci být normální kluk s nenormálními koníčky a mít krásnou holku jako je Maemi.
,,Takehiro?" ozvala se a já zjistil, že jsem byl opět ponořený hluboko v mysli.
,,A-Ano?"
,,Nikdo není doma. Byl by hřích toho nevyužít" nasadila svůj ďábelsky svůdný pohled.
Cože? Ona se chce se mnou vyspat? Teď? Proč?
,,E..no, Maemi" začnu se vymlouvat. Sakra! To už je fakt jak u debilů. Takehiro, seber se. Ty přece nejsi gay!!! Chce se s tebou vyspat holka, to se neodmítá ty idiote!! Začal jsem si v duchu nadávat.
,,Co je Takehiro, neříkej mi, že se bojíš" zasmála se Maemi.
Bojím? To ne... je to jiný pocit, neznámí pocit, který mě svírá...strach to rozhodně není!!!
,,Ne, nebojím" řeknu.
Prostě se s ní vyspi. Už jsi s ní spal dvakrát. Do třetice všeho dobrého. Vyspím se s ní a zapomenu na něj! Zůstanu s Maemi a konečně se uklidním.
,,Tak co ti je?" změnil se její svůdný výraz na naprosto nechápající.
No tak. Připomeň se ten krásný pocit a chuť jejího těla!!!! Už tu mluvím k sobě jako blázen.
,,Nic mi není, dobře udělám to!" usměju se a Maemi se lehne na postel. Pomalu se nad ni přesunu a začnu ji líbat na krku. Ani Maemi nezaostává a pomolu mi začíná vyhrnovat moje černé triko, pod kterým bloudí její malé teplé ruce. Ano, teplé a malé, ne jako jeho studené velké ruce, kterých se každý den toužím opět dotknout.
Za chvíli jsme byli oba bez trika a já začínal mít každou sekundu větší a větší pochybnosti, zda jednám správně. Trochu mi to připadalo jako bych Maemi jen využíval.
,,Takehiro, miluju tě!" řekla červenající se Maemi.
...................
,,Maemi.... já"

,,J-já nemůžu, nedokážu to" odklonil jsem se od ní a zůstal tam jen tak bezhybně sedět.
,,Počkat! Proč nemůžeš, co se stalo?" zadívala se na mě pozorně Maemi a z jejího pohledu jsem vycítil, že tento můj chvilkový rozmar absolutně nepobrala.
,,Víš... Maemi, j-já miluju někoho jiného" vypadlo to ze mě tak rychle, že jsem si ani neuvědomil jak snadno jsem jí zlomil srdce.
,,A proč chodíš tedy se mnou?" vzala si své triko a oblékla se. Byla až podivně klidná a to mě děsilo.
,,Já, já jsem si zakázal na něj myslet, a když jsem tě uviděl na naší škole, tak mi v hlavě bleskla myšlenka, že bych na něj zkrze tebe mohl zapomenout" vypaloval jsem do ní další a další ničivé rány slov.
,,Na něj?" zeptala se.
,,Jo... je to kluk a to je na tom to špatné!!" začal jsem se třást.
,,To bych nevěřila,že se z tebe za 3 roky stal gay" pousmála se nad mou komplikovanou situací.
,,Gay?! Ale já nechci být gay! Chci mít normální hezkou holku, ale on - on.... miluju ho!" už to nedokážu potlačit, těch pocitů je na mě moc...
,,A on tebe?"
,,Zřejmě je to jenom jednostrané, protože ví kde bydlím a určitě by došel, kdybych pro něj něco znamenal" slzy se mi okamžitě spustili proudem a dopadaly na mou odhalenou hruď.
,,Měl bys za ním zajít a říct mu to" usměje se.
,,Ale Maemi... ty!"
,,Já? Já to přežiju... ale i tak mi budeš chybět" utřela si první přicházející slzy.
,,Děkuji, jsi úžasná" obejmu ji.
,,Takže to nejspíš znamená rozchod, viď?" zadívá se mi do očí.
,,Ano, bohužel v mém srdci není místo pro oba, ale můžeme být i tak přátelé" nabídl jsem jí.
,,To je snad samozřejmost" usmála se a pak zabořila svou tvář do mé hrudi a já jen cítil její vřelé kapky slz, které dopadali na mou kůži.

Nakonec vše dopadlo úplně jinak než mělo! Místo abych na něj zapoměl, jsem se do něho zamiloval.... a ještě ke všemu využil Maemi!!! Já idiot !

Byla studená noc, já seděl na lavečce v parku a sledoval měsíc.

Kde teď asi je? Co dělá? S kým je?... Odmítneš mě pokud tě najdu?
Kéž bys věděl, jak moc tě miluju!!!
Snažil jsem si co nejvíc vybavit jeho tvář s fialovýma očima, piercingem ve spodním rtu a červeným melírem v krátkých vlasech.

,,Satoshi Kanzaki, já si tě najdu ať to stojí cokoliv" natáhl jsem ruku směrem k měsíci a přísahal na tuhle vyslovenou větu všem bohům, kteří existují.


TO BE CONTINUED

-------------------------------------------
poznámka autora:
Hehe, Takehiro je zase volný!! :D Jeho hetero minulost je již minulostí a dokonce si přiznal, že se do Satoshiho fakt zamiloval ( i když mu to celkem trvalo)!! Najde Satoshiho a vyzná mu lásku?? Nebo zaleze do pokoje a bude každý večer brečet nad svou nešťastnou láskou? To se dozvíte v dalších epizodých Black Roses a nezapomeňte- zítra je ples, takže vezneme masky a jdeme tančit s překrásnými tanečníky!!

(jsem moc ráda za věrné čtenáře.. miluju vás.. budu ráda za každý komentář)

-Shiori


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kana kana | Web | 15. října 2010 v 14:30 | Reagovat

no nemám slov...tohle jsem vážně nečekala XD ale povedlo se ti to a mě se to strašně líbilo, takže to musím jenom chválit :-D budu se těšit na další povídku a určitě se budu těšit na ples :-D

2 littlesasa littlesasa | E-mail | Web | 16. října 2010 v 21:04 | Reagovat

bombovy dieliiik :D rychlo rychlo pokracko :3 :3 ja som na tej poviekde naozaj zavisla xD

3 Kayo Kentaro Schiffer Kayo Kentaro Schiffer | E-mail | Web | 30. prosince 2010 v 21:46 | Reagovat

♥♥.... kdo by se do něj nezamiloval !! XDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Děkuji za návštěvu a někdy se zase vraťte!!