Black Roses chapter 10 - Masky

10. října 2010 v 20:34 | Shio Usami No Akira von Nostradamus

20. února

...včera jsem až do večera spal, takže má horečka do dneška klesla a já mohl jít v klidu do školy vstříc písemné práci z fyziky...

--- škola 13:30 ---

,,Hlavním městem Finska jsou Helsinki, jo to si určitě tak zapamatuju" pročítal jsem si poslední učivo ze zeměpisu, protože jsem měl neblahý pocit, že budu vyzkoušen.
,,Takehiro, ty už jsi zdraví?" ozval se zpoza mě známí hlas a já zaklapl učebnici.
,,Ahoj Maemi, jo už jsem v pohodě" usměju se a obejmu ji.
,,Máš pravdu, nevypadáš nemocně.... jsem ráda, že jsi zpátky" usmála se.
,,A co ty? Jak jsi se poprala s tou matematikou?" zajímal jsem se.
,,Žádná sláva, ale teď se doopravdy začnu učit" řekla vážným hlasem, i když mi bylo jasné, že se na to zase vykašle.
,,A co kdybych ti s tím pomohl já?" nabídl jsem jí pomoc.
,,Vážně? To bys fakt udělal?" zajiskřilo jí v očich.
,,Samozřejmě, vždyť spolu chodíme.. je to skoro moje povinost " usměju se a daruji jí polibek.
,,Děkuji Takehiro, jsi nejlepší kluk na světě... máš čas dneska po škole?"
Já a nejlepší kluk na světě? Pochybuju.... nejlepší kluk na světě nemyslí týden na chlapa, který ho náhodou zachránil.
,,Dneska? Promiň, ale mám taneční"
,,Ta-taneční?" vytřeštila na mě Maemi oči.
,,To je to tak zvláštní?" nechápal jsem.
,,No, jen mě to překvapilo, protože když jsem chtěla chodit před 3 lety do tanečních s tebou, tak jsi byl jiného názoru" usmála se, ale nechala to radši plavat.
,,Takže co zítra, to bych měl mít čas" zalistoval jsem v diáři jako bych byl nějaký manažer, který má miliony schůzek za den.
,,Jo, stav se kolem šesté" dala mi pusu na líčko a rozběhla se nahoru po schodech do třídy, protože zazvonilo na hodinu..
,,Dobře, budu tam" zavolal jsem na ni nahlas a taky se odebral do třídy, aby učitelka Takamachi neměla hloupé poznámky.

--- doma 16:45 ---

,,Yukari, jsi nádherná" hleděli na mě Ayumi s Ryoko.
,,Ahoj holky" pozdravil jsem je svou ženskou intonací hlasu, která podle holek byla až děsivě věrohodná. Holky na sobě měly zase úžasné módní kreace, které mě opět uváděli k zapřemýšlení, zda už nejsem s těmi krajkami staromódní.
Ayumi měla nové bílé kimono s motivem velkých černých draků. Vlasy měla vyčesané jako geisha a ozdobené velkou bílou květinou... naopak Ryoko zůstala u svého věrného cosplayování lolitek a dnes si vzala na sebe...hmm koho mi to připomíná?? Ano, Misu Amanne z Death Note. Dokonce měla i červené kontaktní čočky a malí zápisník smrti na šňůrce řetízku. Naopak já zůstal u svých věrných lolita šatů s krajkami- dnes fialovo černé a konečně jsem si vzal tu novou paruku a na ni připevnil velkou černou květinu.
,,Yukari? Ta tvoje nová paruka je vážně krásná" pochválila mě Ayumi.
,,Taky mě stála majland, avšak v porovnání s tebou ti nesahá její krása ani po kotníky" usmál jsem se a sledoval, jak Ayumi rudne.
,,Nech si ty náklonosti k mé sestře napotom, jo? Nebo tvé jméno zapíšu do zápisníku!!!" vložila se do našeho rozhovoru Ryoko.
,,Ha ha ha" rozesmál jsem se. Ryoko se očividně urazila a vyšla napřed do přistavené limuzíny (sestry Oozuka nejsou vůbec bohaté, že??).
Já se obul, málem se zabil, protože na podpadkách jsem nestál od minulého týdne a potom se s Ayumi vydal za Ryoko do limuzíny, která se následně vydala vstříc tanečním do sídla Paradise Lust.

--- Paradise Lust ---

Desítky metrů krajek, stovky metrů látky a miliony sponek - to byly šaty všech lolitek, které se dnes připravovaly na dlouhoočekávaný ples. Já byl jednou z nich. Lehce jsem se pohupoval do rytmu valčíku a držel za ruce Ayumi, která mě vedla, protože můj talent v tanci je roven nule.
,,Dámy? Prosím o pozornot" ozval se pronikavý hlas slečny Mayu no Tenshi, když skončila píseň.
,,Tančíte všechny krásně jako princezny a proto si myslím, že už jste připravené. Nyní vám řeknu jedno překvapení ohledně sobotního, námi pořádaného plesu. Letošní ples nebudu vyjímečný jen přenádhernými róbami, ještě krásnějšími společníky a hudbou, letošní ples bude vyjímečný hlavně tím, že bude pojat jako maškarní" pousmála se slečna a čekala na naši reakci.
,,M-Maškarní?" hleděly jsem s otevřenou pusou.
,,Ano a proto potřebuji, aby jste se nyní přemýstily dolů do společenské místnoti a tam započaly v jejich výrobě. A pamatujte, je to vaše maska, kterou můžete nosit jedině vy, nikdo jiný, tak ji udělejte tak, aby vás co nejvíce charakterizovala." dokončila proslov velectěná Mayu no Tenshi a všechny dívky začaly scházet dolů po velkém schodišti s rudým kobercem.
Maska, která mě charakterizuje? Přemýšlel jsem nad vším možným, ale nic mě nenapadalo.


,,Podívej na ty krásné perly! Ty se mi hodí" zaječela Ryoko a donesla košík s narůžovělými perlami.
,,Na co?" nechápal jsem.
,,Budu mít na sobě stejné šaty, jako měla Yuuki ve Vampire Knight na plese!" řekla zasněně a začala lepit na svou růžovou masku s bílím peřím perly.
Ayumi už měla svou masku hotovou. Byla nabarvená zlatou barvou a na ní dodělané různými třpitivými barvičkami všelijaké motivy květin.
A co sem měl já? Nic. Jen bílou masku. To nemám svůj charakter? Nemám něco co mě charakterizuje? Co mám rád? ... ano, je tu jedna osoba, kterou mám rád, i když bych si to radši nechtěl přiznat, ale tu tam nakreslit nemůžu....
Ale mohl bych tam dát to, co má ta neskonale pyšně rebelská osoba ráda.... černé růže.
Okamžitě jsem chňapnul po bílých látkových růžích a černém spreji. Holky napřed nechápaly můj náhlí zájem o černou, ale nic neříkaly a nechaly mě tvořit mé dílo.
Celá maska se během chvilky zbarvila do temného odstínu- stejně tmavého jako ta místnost, stejně tmavého odstínu, jaké má i jeho srdce. Poté jsem našel nějaké bílé perly- mé slzy, které jsem vybrečel kvůli němu. Na ně nalepil pár pavích per- jeho pýcha a celou masku nakonec ozdobil teď již obarvenou černou růží- věc, která charakterizuje ho.

Dokonalé! To je ta maska, které jsem hoden. Maska mého týdenního utrpení, maska utrpení, které asi nikdy neskončí. .... tak moc ho miluji?.... Ne, moje holka je teď Maemi.... Satoshi musí jít stranou. Jsem vážně divný, ostatní by na takovou věc dávno zapoměli, ale já se v tom topím už týden a stále, každou noc cítím jeho tělo na svém.... kde teď asi je?? a co asi dělá?

TO BE CONTINUED

--------------------------------------------
poznámka autora:
Co napsat k tomuto dílu? Opět jsme v sídle Paradise Lust. Takehiro je po dlouhé době opět převlečený za lolitu. Je zajímavé, ale ani on si zatím neuvědomuje v jaké je to situaci. Miluje Satoshiho- ač by si to radši nepřiznal, ale chodí s Maemi.... bere se to jako částečné podvádění? :D:D Počkejte si na příští díl, kdy si Takehiro konečně uvědomí, že na Satoshiho musí doopravdy zapomenout... zapomenout tím nejhorším způsobem.... zapomenou, aby žil šťastný život a ne, aby v noci kvůli němu nezamhouřil oči. Jak si myslíte, že Takehiro zakročí? A doopravdy se Satoshiho nadobro zřekne a zůstane mu na památku jen maska a jedna nesmazatelná chvíle, která pro Satoshiho zřejmě nic neznamená?

-Shiori (další díl výjde za dva dny- doufám)

bonus: našla sem náhodou na netu obrázek, na kterém jsou lidí, kteří úplně odpovídají popisu Takehira a Satoshiho (tak jak jsem si je vymyslela)... mega náhoda... tak sem dávám ukázku :D 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kana kana | Web | 10. října 2010 v 21:07 | Reagovat

uzasny, sugoi, kawai to subarashii....naprosto nemuzu, moc jhezke povedlo se ti to. jen tak dál a strasne se budud tesit na dalsi dilecek. :-D

2 Yumiko Yumiko | Web | 10. října 2010 v 21:51 | Reagovat

Muhuhu! Musim se uculovat blahem! :-D Nádhera! Zase sem se do toho totáně zažrala! Prostě úžasný! Nemůžu se dočkat, dalšího dílu. :-D  A ten obrázek! Nyáááá! Slintám! Teď jsem se do toho zabouchla ještě víc! :-D

3 Terikami Terikami | 10. října 2010 v 21:53 | Reagovat

^^ dobře týý =D tenhle díl mě fakt bavil =D (jako ostatní taky, ale tenhle byl takový živý =D)

4 littlesasa littlesasa | E-mail | Web | 16. října 2010 v 20:49 | Reagovat

konecne som spat :D uz som mala abstak na tuto tvoju poviedku xD :D uzasny dielik :D rychlo bezim na dalsiii :3
PS: preeesne tak som si ich predstavovala xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Děkuji za návštěvu a někdy se zase vraťte!!