Červenec 2013

Kusovka # 25

30. července 2013 v 0:28 | Shio Usami Akira |  Kusovky

Velice pěkně nakreslený - hlavně ty ornamenty jsou úžasný. ZDROJ obrázku - zde !!!
Autor/ka je velmi šikovná a má opravdu pěkný kresby :3

SHIORI


League of Legends Cz/Sk Cosplay lip dub: Call me Maybe

29. července 2013 v 23:34 | Shio Usami Akira |  Oblíbené-Shiori
Takže jsme se konečně dočkali. Naše video, které jsme točili na Animefestu se konečně sestříhalo a uploadnulo na YT. Je na něm naše skupina cosplayerů - cosplayujem hru League of Legends. Když se to však natáčelo, tak jsem přišla o dost pozdě - takže tam jsem asi jen 2 sekundy :D:D Ale tak nevadí - já se potřebovala prospat a sraz byl v deset - a mega pršelo a byla zimenka - tak se mi nikam nechtělo. Snad se Vám video bude líbit.


FB fanpage naší skupiny - ZDE !! (budeme rádi za každý like - blížíme se k tisícovce)

SHIORI


Vedro - a déšť v nedohlednu

29. července 2013 v 23:26 | Shio Usami Akira |  Shiori-deník
http://24.media.tumblr.com/bce24c01dc5956d70f1bec27da6f4609/tumblr_mf8o5eenRm1rjg1qso1_500.gif
Zdravím všechny návštěvníky mého spustlého blogu.

Možná Vás zajímá - a možná taky ne - proč tu pořád nejsem. Je to jednoduché - chcípám tu na to neustálé vedro. Všude hlásají bouřky, ale ve Zlínském kraji ani ho*no. Už mě to docela štve - tu umírám - ani na tom notesu nevydržím moc dlouho - protože tak strašně peče. Takže jsem se od všeho distancovala - od grafiky, blogu, hraní - je to moc náročný. Navíc je u mě přítel, takže se mu věnuji, ale ve středu jede pryč, takže bych se tu ve čtvrtek mohla ukázat na delší dobu a dodělat nějaké ty restíky - ano myslím na ty, kteří si objednali - Jak vypadáš v anime? :D Stále na vás myslím - tak nepřestávejte doufat. Vaše objednávky určitě splním :3 Jen to chci mít pořádně promyšlený :) Jinak se připravuju na Advík. Upravuju cosplay a snažím se ho udělat co nejpěknější a nejpodobnější originálu. Taky už mám sepsané všechny přednášky a workshopy kam chci jít :3 A taky jsem se dneska dozvěděla, že u kámoše doma bude spát v průběhu Advíku i mé SB XTifa :3 Já se tak těším ... :) Konečně si s ní pořádně pokecám.

No a já zase jdu - SHIORI

Svatba je TU! :3

26. července 2013 v 23:25 | Shio Usami Akira |  Shiori-deník
http://25.media.tumblr.com/f6722faf7d95e053ae4d974142ebb563/tumblr_metjheeChE1ri2c7ko1_500.gif

Hned na začátku vás musím upozornit, že se opravdu nejedná o mou svatbu - i když roky na to podle dědy a babičky prej mám - hahaha - je mi teprve 19 sakra :D:D No jinak - zítra má svatbu moje sestřenice, takže hned od rána budeme mít pořádnou honičku. Je to úplně první svatba, na kterou jdu a nemůžu se dočkat :) Snad nebudu brečet ;). Těším se na nevěstu jak bude vypadat a na všechno celkově. Mě dojedu učesat teta, která je kadeřnice, tak snad nebudu vypadat zase tak hrozně. Jen mám trošku obavy, že když se na svatbě sejde celá rodina, tak vznikne nějaká rozepře - protože s mnoha členy se naše půlka rodiny nestýká (jako třeba s jedním mým dědou, který je fakt děsný a já sama ho neviděla minimálně 12 let - ale vůbec mi to nevadí). Tak se trochu bojím a snad to dopadne dobře a nebudou žádné hádky. V neděli tu napíšu reportík o tom jaké to bylo. A co vy? Byli jste někdy na svatbě? :)

SHIORI


PNG Chibi pro Momo-chan

24. července 2013 v 0:57 | Shio Usami Akira
Takže jsem se rozhodla, že sem ještě přidám chibiky pro Momo-chan. Udělala si je v jednom pěkným prográmku na DeviantArtu a já sem jí to akorát trošku upravila a dala na neviditelný pozadí. Pokud by ještě někdo chtěl takhle upravdit chibika, tak klidně :) Zabere mi to asi 2 minuty :3

No a co bych k nim řekla? Jsou rozkošní. Ta holčička je prostě cute a jak je pěkně opálená - okamžitě se mi moc líbila. No a ten klouček - typuju, že liška - no ten je taky úžasnej :)

SHIORI

Aika Fuwa - cosplay

23. července 2013 v 12:36 | Shio Usami Akira |  Ostatní cosplay
Pro dnešní příspěvek jsem si vybrala velice povedený cosplay Aiki z anime Zetsuen no Tempest. Je to moje nejoblíbenější postava a taky je velmi pěkná - bych tu cosplayerku nejradši snědla :3


SHIORI


Hodnocení blogu od Kerry-chan

21. července 2013 v 19:05 | Shio Usami Akira |  Shiori-deník
Konečně někdo zase dělá hodnocení blogů, takže sem se samozřejmě musela taky zapsat. Abych pravdu řekla, tak jsem dopadla lépe než jsem očekávala ... :) Děkuji moc.

A ZDE ZMÍNĚNÉ HODNOCENÍ - SLOVO OD SLOVA:

Shio Usami Akira

love-yaoi.blog.cz

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• První dojem
Nádhera!
10/10

• Layout
Tvůj blog znám dýl, protože znám už od začátku Saiko no Sekai blog. No, ale k tématu - tvůj lay jsem obdivovala už dlouho, takže není co vythnout.
10/10

• Články
Píšeš, že nestíháš, ale to je dobře. Informuješ jak o životě, tak o chodu blogu; články jsou smysluplné a když se podívám na Saiko blog, vidím, že do toho dáváš všechnu svou vášeň.
10/10

• Menu
Není co vytknout. jen... Jen bych chtěla vychválit tu propracovanost toho menu... Vždycky, ale vždycky jsem jen tiše záviděla tvému umění s grafikou.
10/10

• Aktivita
Psala jsi, že jsi spíš na druhém blogu, tak jsem se tam taky mrkla. Viděla jsem pod sebou tak čtyři nebo pět článků, takže aktivita dobrá.
10/10

• Co jsem si zamilovala...
Styl tvého upravování... Myslím tím grafiku. Vždycky mě zajímalo, jak někdo dokáže udělat takovou fantastickou grafiku.
10/10
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sečteno, podtrženo.
Shio Usami Akira získává 60 bodů z možných 60 bodů!

Gratuluji!Jsi první blog, který dosáhl plného počtu bodů! (A to jsem toto hodnocení měla na všech svý třech blocích a vždy to bylo pod šedesát!)
Ještě jednou - GRATULUJI!Můj cosplay - Spellthief Lux z League of Legends

21. července 2013 v 18:40 | Shio Usami Akira |  My cosplays
Abych pravdu řekla, tak už od dubna tu mluvím o mém cosplayi na Luxku a pořád sem ho sem ještě nedala. Několik z vás to zajímá, a tak jsem si řekla, že konečně nastal čas, abych vám ho ukázala. Jedná se teda zatím o beta verzi - po Advíku ji začnu dodělávat, opravovat a předělávat :) A taky se musím naučit líp tvářit na fotkách :D:D


První fotka je originál Lux, ta další z Animefestu, třetí z posledního zvonění a čtvrtá zase z Animefestu (vedle mě stojí blogerka XTifa v cosplayi Serah z FF - snad se nebude zlobit, že jsem ji tu zveřejnila :D)

Tak co na to říkáte?

SHIORI


Shiori chibi :3

20. července 2013 v 22:34 | Shio Usami Akira |  Shiori-deník
Ahojte, tak jak se máte?
Abych někoho neuvedla v omyl, tohoto chibika sem nekreslila. Pouze sem si ho vytvořila v jednom pěkným prográmku na netu a převedla si ho do PNG podoby a budu ho teď občas dávat k článkům - je to moje OC podoba :3
Program na chibiky najdete ZDE ! :) Pokud by někdo chtěl, tak si může vytvořit a já mu ho případně ořiznu a provedu s ním to, co s tímhle :)

Jinak jsem si konečně zaplatila ADVÍK, takže na 100% jedu :3 Už si pomalinku upgraduju cosplay, aby ty 4 dny přežil a pak ho celý předělám - nejspíš. Hlavně hůlku, protože je špatně udělaná a nesvítí (a já moc chci, aby svítila) - bude to AWESOME - snad mi přítel pomůže :3.

Zítra dopoledne uklízím a odpoledne jdu na brigádu, takže tu nebudu. Ale na brigádě budu mít komp, tak aspoň budu dělat nějakou tu grafiku a tak - takže to sem třeba pak hodím. No a večer budu bez notesu, takže budu dělat asi něco prospěšnějšího a zajdu si třeba po 150 letech ven * ano, sem tak trochu asosicál*

No a v pondělí mám nějaký to vyřizování po úřadech a pak jdu s kámoškama ven a budeme tam probírat něco, co chceme už dlouho spáchat a budeme se o tom bavit. Domů se dostanu nejspíš až večer :) Tak a já běžím - mějte se tu pěkně !

SHIORI

Psát, či nepsát? To je to, oč tu běží!!

19. července 2013 v 21:57 | Shio Usami Akira |  Shiori-deník
http://i674.photobucket.com/albums/vv102/cheesegirl33/GIF/GIF%20Vampire%20Diaries/Just%20Stefan/writing.gif

Ahojte - takže abyste věděli, co chci napsat - nebudu to natahovat.

Včera mi k povíce - CoyL napsala komentář nějaká holka, protože se jí ta povídka prý moc líbí a dožaduje se pokračování. Je pravda, že bych to velice ráda dopsala, protože to mám všechno suprově vymyšlené, ale pořád nemá nějak náladu něco psát - ale aspoň bych měla co dělat na svých předalekých cestách na sever. Co s tím? Mám zase začít psát? Taky sem přemýšlela, že bych přepsala povídku Black Roses - trošku ji předělala a prodloužila. Přijde mi moc krátká a docela bez děje. Jenže dostanu psací náladu? Kdo ví? Možná začnu nějakýma jednorázovkama. Grafiku teď dělám na druhém blogu a už mi z toho začíná pěkně hrabat, takže bych mohla něco napsat - pokud mě navštíví múza. Jaký na to máte názor vy? Popřípadně kdo by něco četl? Budu vděčná za jakýkoliv komentář k tématu :3.

SHIORI

Vzestup dalšího Narutarda X_X

17. července 2013 v 21:11 | Shio Usami Akira |  Shiori-deník
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m1rkum8XXW1rqfhi2o1_500.gif

Jak už moji stálí návštěvníci ví - nesnáším Naruta !!

Do nedávna už mi zase vadit přestával, ale teď je to opět totální HATE. Můj přítel se totiž rozhodl, že se na Naruta podívá, protože na PS3 hraje Naruto hru a vůbec nezná postavy, za které hraje. Takže se prostě rozhodl, že se na tohle nekonečný anime začne dívat T_T. Za 3 dny se podíval na 80 dílů - JE TO MAGOR !!! >_<
No snad brzo přijde na to, že je to pěkná kravina, která se pořád dokolečka opakuje :D Nějakej začarovanej kruh nebo co. Ale tak má zakázané ho pouštět, když je se mnou - no dneska odjel. Takže až za týden přijede, vidím to tak, že už začne Shippuuden - chjo :D:D Je to blázen.

No a co jsem dneska dělala? Pracuju na svém druhém blogu, kde mě to baví daleko víc jak tady. Nemám nápady co sem přidávat a s tím, že mám málo času nemůžu dělat nic náročného - takže prostě jen sedím a píšu vám tu své výlevy. Pokud chcete vidět nějaké smysluplné články, tak jděte na www.saiko-no-sekai.blog.cz - tak to fakt jede :) Tady asi jen tak nic nepřibude - promiňte lidi :/

SHIORI


Nestíhám :/

16. července 2013 v 20:50 | Shio Usami Akira |  Shiori-deník

Zdravím Vás - slíbila jsem, že se tu něco začne dít - a zase na to prdím - chjo :/

V sobotu jsem se vrátila a psala jsem článek, že se tu zase vrátím a budu něco dělat - no nějak mi to nevyšlo. V neděli jsme se rozhodli s přítelem předělat můj pokoj. Takže jsme vzali volnou postel a přišoupli ji k té mojí (takže teď mám obří postel MUHEHEHE). Dále jsme museli přesunout nějaký nábytek, protože ta postel zabýrá hodně místa - ale jsem opravdu spokojená. Celé sme to tu uklidili a trvalo nám to až do pozdních nočních hodin. V pondělí jsme to ještě dodělávali a na večer k nám přišla kamarádka a chlastali sme :D:D No a dneska je u nás oslava a já prostě nestíhám. Jsem ráda aspoň za tu malou chvilku, kterou může věnovat druhému blogu, na kterém mě neskutečně baví pomáhat. Ono sice nevypadá, že by se tam něco dělo, ale doplňují se rubriky a galerie a já nevím co ještě - je to fakt velký. Snad k nám bude časem chodit víc lidí. No a taky se ještě věnuji příteli, ale zítra odjíždí domů, takže budu tady - nejspíš. Snad něco vymyslím a přidám ;) I když nic originálního mě velice nenapadá - no snad na něco přijdu :)

SHIORI


A jsem zase doma :/

13. července 2013 v 16:28 | Shio Usami Akira |  Shiori-deník

Zdravíčko - tak jsem opět tady.

Dneska o půl dvanácté jsem dojela do Olmíku, pak jsme šli kupovat šaty no a ve čtyři odpoledne jsme dojeli domů. Měla jsem se u přítele fakt dost dobře - zase sem přijela o něco těžší no :D:D Jsem tam krmená fakt luxusně - až se mi pak nechce vůbec domů. No ale doma je doma - i když je tu nuda a pruda :D:D Ale tak za měsíc jedu znova. Navíc se teď můžu aspoň věnovat blogům a na to sem se dost těšila. Snad toho stihnu udělat co nejvíc. Mám spoustu plánů - ale je toho tolik, že jednoduše nestihnu všechno. No tak snad se tady dostanu. Teď půjdu nejspíš pracovat na druhej blog :3 Je tam hodně práce a baví mě to - http://www.saiko-no-sekai.blog.cz/

SHIORI


Kusovka # 24

7. července 2013 v 16:37 | Shio Usami Akira |  Kusovky

Tohle tak jednou vidět na vlastní oči O_O. (zdroj)

SHIORI


Kusovka # 23

6. července 2013 v 10:43 | Shio Usami Akira |  Kusovky

No není to kouzelné? - ta obrovská kopretina je nádherná. Je ten obrázek z nějakého anime? Trošku mi to kresbou něco připomíná, ale nemůžu si vzpomenout. (zdroj)

SHIORI


Omluva za neaktivitu.

2. července 2013 v 22:18 | Shio Usami Akira |  Shiori-deník

Ahojte, takže před chvílí mi skončil (z větší části) můj 36 hodinový soutěžní maratón na druhém blogu (no ok - 8 hodin sem spala) - jsem vyčerpaná, unavená a už se mi vůbec nechce nic dělat - naprosto bez energie.

Původně jsem tu zítra chtěla zase začít dávat články, ale budu muset začít uklízet (jedu v pátek asi pryč) a dojde mi na návštěvu kámoška + dojede babička - no prostě musím uklidit :D A do toho ještě musím kreslit obrázek pro přítele, takže absolutně nestíhám. No a ve čtvrtek budu asi opět kreslit, balit se (pokud někam pojedu) a odpočívat. Už se mi fakt nechce nic dělat - mám toho až pokrk. Možná si pustím nějakej filmek - no to bude maximum :D Prostě vypnu. No a v pátek bych měla jet za přítelem - ach zase těch 360 km - těším se :D

Možná sem ve čtvrtek něco dám, ale moc nedoufejte. No a třeba budu mít u přítele chvilku a taky by se tu něco mohlo objevit - nebo na druhém blogu - SAIKO-NO-SEKAI.

Tak já se prozatím loučím SHIORI


Den soutěží za mnou... Jsem mrtvá.

1. července 2013 v 22:23 | Shio Usami Akira |  Shiori-deník

Po 13 hodinách na blogu to vzdávám - jsem unavená a vyčerpaná.
Dnes se rozjížděl můj druhý blog, kde se u této příležitosti soutěžilo a všechny soutěže jsem měla na starost já. Všechny jsem je vymyslela (jedna spoluadminka mi pomáhala), ale zbytek je jen má práce. Takže dnešní den jsem strávila tím, že jsem připravila soutěž, pak ji dala na blog a odepisovala všem na mail jestli to mají dobře a tak. Pak najednou uběhla hodina a já musela udělat další soutěž - frmol prostě. No a tímto tempem jsem postupovala celý den - až do 21:45 - kdy sem toho měla už dost a odhlásila se z blogu, abych zašla ještě s posledními silami zde a zanechala tu nějakou výmluvu proč jsem tu dneska nebyla. No a představa, že zítřek bude něco podobnýho - no neva - líbí se mi, jak lidi baví soutěžit :3 Tak snad je to přinutí dojít na blog ještě jednou. No a já se jdu podívat na nějaké anime nebo film - potřebuju odpočinek. A nebojte - opět tu začnu přidávat něco - až nebudu ve stavu zombie z druhého blogu :D

SHIORIDěkuji za návštěvu a někdy se zase vraťte!!