My cosplays

Cosplay in progress - Woad Ashe 0.3

29. ledna 2014 v 16:31 | Shiori Akira

Zdravíčko!! Tak jsem tady opět s nějakým tím updatem z výroby mého cosplaye. Práce jde velmi pomalu a občas začínám míst dokonce pochybnosti, zda-li to do Animefestu vůbec stihnu - no budeme doufat, že jo !! :D Zatím toho moc nemám - ale až udělám luk, tak bude půlka práce hotová - snad !! No a pak už bude řada na šití - fuj fuj fuj !! JInak dneska toho pro vás moc nemám - dodělala sem pouze toulec, ale i tak jsem se chtěla pochlubit :3 Z dálky to vypadá docela COOL - no zblízka - no commnet !! :D BTW - omlouvám se za "kvalitu" fotek .. 5 let starý mobil pls :D

>> více v celém článku

Cosplay in progress - Woad Ashe 0.2

8. ledna 2014 v 16:45 | Shio Usami Akira

Zdravíčko, už je to nějaká doba, co jsem naposledy přidala průběh výroby mého cosplaye, který si plánuju vzít na letošní AFko. Abych pravdu řekla, tak se toho nijak moc nezměnilo - moje tempo je dost želví :D:D Prostě se mi buď nechce nebo mám na práci něco jiného - ale tento týden už konečně dodělám toulec (ta věc na šípy). Myslela jsem si, že to bude nejproblémovější část mého cosplaye, ale zatím to nevypadá tak hrozně ... :) Ale poté bych měla začít dělat luk... na to se nehoráně těším. Montážní pěna je jedna velká sranda - jen se bojím, že to nějak poseru a bude to vypadat na 2 věci :)

> Zbytek v celém článku <

Cosplay in progress - Woad Ashe 0.1

15. listopadu 2013 v 10:56 | Shio Usami Akira

Takže Vás vítám u prvního dílu, kde Vám budu popisovat průběh výroby mého cosplaye. Někteří lidi se ozvali, že by se to rádi dozvěděli, tak sem se rozhodla, že sem budu dávat docela dost věcí. Dneska tu uvidíte výrobu od materiálu až po to, co mám teď hotové :) No snad to bude aspoň trochu zajímavé ^^ Jinak celý herní model Woad Ashe můžete najít ZDE !! Budu ji cosplayovat na Animefestu 2014 - ale proč nezačít už teď, že? :D Abych to aspoň jednou v klidu stihla ^^ Jinak s výrobou mi pomáhá přes FB jedna kamarádky z Prahy, která s tím má už dost zkušeností, takže mi radí jak to mám dělat - ale jinak si to vyrábím sama :)

> Zbytek v celém článku <

Můj cosplay - Spellthief Lux z League of Legends

21. července 2013 v 18:40 | Shio Usami Akira
Abych pravdu řekla, tak už od dubna tu mluvím o mém cosplayi na Luxku a pořád sem ho sem ještě nedala. Několik z vás to zajímá, a tak jsem si řekla, že konečně nastal čas, abych vám ho ukázala. Jedná se teda zatím o beta verzi - po Advíku ji začnu dodělávat, opravovat a předělávat :) A taky se musím naučit líp tvářit na fotkách :D:D


První fotka je originál Lux, ta další z Animefestu, třetí z posledního zvonění a čtvrtá zase z Animefestu (vedle mě stojí blogerka XTifa v cosplayi Serah z FF - snad se nebude zlobit, že jsem ji tu zveřejnila :D)

Tak co na to říkáte?

SHIORI

 
 

Reklama


Děkuji za návštěvu a někdy se zase vraťte!!